Wizyty
psychologia

Jaką rolę pełni psychoterapeuta i kiedy powinno się wybrać się na psychoterapię?

Psychoterapeuta to doświadczony specjalista, który pomaga pacjentom przejść przez różne ciężkie sytuacje, kłopotliwe chwile czy pojawiające się problemy. Nie zapewnia on gotowych rozwiązań, lecz użycza wsparcia emocjonalnego oraz psychicznego, pomaga inaczej spojrzeć na to, co w tym momencie dzieje się w życiu pacjenta, który nie zawsze potrafi zerknąć na niektóre rzeczy z innej, lepszej perspektywy. Pomaga pacjentowi przeistoczyć sposób myślenia albo postępowania i radzić sobie z trudnościami i życiowymi kłopotami.
kolana

Współczesne sposoby leczenia niepłodności jako jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o potomka

Trzydziestolatki, które mają duże kłopoty z zajściem w ciążę nie mogą zbyt szybko się poddawać, ponieważ XXI-wieczna medycyna ma niewiarygodny potencjał, a o sukcesach lekarzy mówi się bez przerwy.
Chleb dla Serca


Każdy ortodonta bez wątpienia przyzna, że leczenie z udziałem aparatu nie jest najprzyjemniejsze

Wielu ludziom zależy na tym, żeby mieć atrakcyjny uśmiech i dlatego właśnie robią wszystko, żeby doprowadzić stan uzębienia do porządku.
Wodoodporne plastry Salvequick

Jakimi sprawami zajmuje się logopeda i jak dużo czasu zajmuje badanie?

Jak wiemy, logopeda zajmuje się diagnozą przyczyn kłopotów z werbalną komunikacją, pobudza rozwój mowy i zajmuje się leczeniem zaburzeń głosu, ale również artykułowaniu, połykania, a także tych, które powstały z przyczyn neurologicznych.


Jakimi sprawami zajmuje się logopeda i jak dużo czasu zajmuje badanie?

W czasie wstępnej wizyty w tego typu miejscu jakim jest gabinet logopedyczny, specjalista będzie starać się określić, jak konkretnie podchodzić do danej sprawy.
Fotel dentystyczny

Stomatolog Wrocław poradzi sobie z każdym zaniedbaniem

Stomatolog Wrocław przyjmuje też najmłodszych. Zęby są w pewnym sensie naszą wizytówką, bo ciężko jest dyskutować, nie ujawniając tego, w jakim będą stanie. To wszystko właśnie powoduje, że dentysta Wrocław zajmie się również trudnymi schorzeniami, gdyż ma świadomość on, że wytrwałe działania mają szansę usunąć nawet ogromne szkody, jakie są zrobione przez nieodpowiednie opiekowanie się zębami.
aplikacja do zarządzania w firmie

W jaki sposób trzeba robić zastrzyk, żeby nie bolało?

Do gabinetu dentystycznego nikt nie chce chodzić za często. I nie musi, chyba że odwlekał to kiedyś za długo. Fakty są takie, że jeżeli zamierzamy chodzić do niego co jakiś czas na badania kontrolne, to prawdopodobnie unikniemy poważniejszych problemów.
fotel dentystyczny

Domowe sposoby na zaziębienie

Zaziębienie nie wszystkich skłania do rychłej wizyty u medyka. W czasie przeziębienia w pierwszej kolejności zaglądamy do apteczki domowej i próbujemy wykorzystać sposoby od lat stosowane w naturalnej medycynie.
lekarz

Dlaczego regularne wizyty u ginekologa mają tak duże znaczenie i z jakich zabiegów wskazane jest skorzystać?

Zdrowie intymne ma duże znaczenie, wobec tego dobrze jest regularnie badać się u ginekologa, nawet jeśli nie dzieje się nic co mogłoby niepokoić. Zaleca się, żeby każda kobieta raz w roku przeprowadzała badanie cytologiczne, które trwa kilka sekund, a daje szansę zabezpieczyć się przed nowotworem szyjki macicy, jaki niestety jest niezwykle niebezpieczny.
dentysta i ortodonta z Wałbrzycha

Poszukujesz dobrego stomatologa , a także ortodonty? Na pewno odnajdziesz profesjonalistów w Wałbrzychu.

Bardzo dużo osób już od najmłodszych lat walczy z różnymi problemami zdrowotnymi. Nie ma w tym nic dziwacznego, bo pasożyty i zarazki rozwijają się poniekąd codziennie i atakują nieraz bezsilne dzieciaki. Dlatego w zasadzie każdy rodzic musi już dziś zdać sobie sprawę z tego, iż regularne wizyty u lekarza rodzinnego są praktycznie niezbędnością. gdy doktor dojrzy, że coś nieprzyjemnego dzieje się w organizmie małej istoty to bezzwłocznie skieruje nas na profesjonalne badania.
zdrowie - landszaft

Dziewczyno - nie daj się pokonać chorobom i badaj się regularnie u ginekologa!

Wizyty u lekarza to niewątpliwie nic przyjemnego - oczywiście pomijamy osoby., które najprawdopodobniej są hipochondrykami lub mają inne tego rodzaju zaburzenia, jednakże w większości przypadków raczej nikt nie lubi chodzić do lekarza. Z jednej strony najczęściej unikamy tego jak możemy, z drugiej jednak musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że niewątpliwie lepiej jest zapobiegać niż leczyć - właściwie każdy z nas zna to przysłowie, jednak ze stosowaniem go w praktyce niestety zazwyczaj bywa już trochę gorzej. Tymczasem regularne badania często pozwalają na wczesne wykrycie różnego rodzaju chorób i wcześniejsze rozpoczęcie leczenia - a nie da się przecież zaprzeczyć, że w takich przypadkach o wiele łatwiej jest o wygranie z chorobą.
1 2 3