Lampy
Lampy ogrodowe

W co należałoby zainwestować organizując domowy ogródek?

Stworzenie ogromnie stylowego otoczenia naszego domu to z pewnością marzenie większości z nas. Niemniej pomimo tego praktyka pokazuje nam, że wielokrotnie w gamie wielu produktów łatwo jest się nam pogubić. Produkty, które są nam oferowane przez różne firmy po wielokroć różnią się od siebie zarówno tym jak wyglądają jak i jakością wykonania, w następstwie tego też obligatoryjnie musimy zdecydować się na przeprowadzenie niesłychanie dobrej analizy rynku.
Oświetlenie zewnętrzne budynku.

Ogród to nie tylko rośliny

Podmiejski dom to dla wielu największe marzenie o wygodnym życiu z dala od zgiełku miasta. Jednak, aby nasz dom przynosił nam radość, dobrze zatroszczyć się też o o teren do niego przylegający. Mowa tu ewidentnie o ogrodzie i aranżacji roślinnej, jednak równie istotne jest trafne oświetlenie zewnętrzne ogrodu.
Lampy ogrodowe

Piękny ogród dzięki oświetleniu

Podmiejski dom to dla wielu największe marzenie o spokojnym życiu z dala od zgiełku miasta. Niemniej, aby nasz dom przynosił nam nas cieszył, dobrze zatroszczyć się też o teren dookoła. Mowa tu oczywiście o ogrodzie i aranżacji roślinnej, jednak równie istotne jest właściwe oświetlenie zewnętrzne ogrodu. Umiejętnie rozstawione lampy ogrodowe uwypuklają walory nawet niewielkiego ogródka, a z okazałego ogrodu dobrze dobrane oświetlenie ogrodowe uczyni miejsce iście magiczne.
depresja

Jakiego rodzaju symptomy może mieć depresja zimowa i jakie będą najbardziej skuteczne sposoby jej kuracji.

Coraz krótszy dzień, a tym samym mniejsza ilość słonecznego światła, które do nas dociera podczas dnia powoduje, że u niejednego dorosłego może się pojawić sezonowa depresja. U części osób może się ona zacząć już w październiku i trwać parę miesięcy, aż do powiększenia się dnia i zwiększonej ilości promieni słonecznych. Symptomy zimowej depresji są bardzo podobne do klasycznej wersji tego schorzenia, choć ta na szczęście mija, jak tylko będzie więcej słońca.
Ogrodowe oczko

Lampy ogrodowe – nowoczesne oświetlenie twojego ogrodu

W zasadzie oświetlenie zewnętrzne domu tudzież oświetlenie ogrodowe możemy zbudować na pojedynczej lampie halogenowej nad drzwiami wejściowymi do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak słabe zewnętrzne oświetlenie może jednak być niezbyt. W jaki sposób dobrać lampy ogrodowe, aby odpowiednio nam służyły? W jaki sposób zaoszczędzić energię gdy montujemy lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą stać się równocześnie dekoracją?
Pod kloszem

Nowoczesne oświetlenie biurowe

Dla niektórych presja faktu, że oświetlenie mieszkania jak również jego wystrój ma nam starczyć na lata, jest tak duża, że nie potrafią podjąć niemal żadnej decyzji. U niektórych wynika to z faktu, że nie są w stanie wyobrazić skończonego oświetlenia w pokoju, kuchni lub łazience. Z drugiej strony inne osoby w dekorowaniu wnętrz zdecydowanie się realizują i umieją w myślach zobaczyć oświetlenie kuchenne, łazienkowe i oświetlenie salonu w pełnej okazałości.
Stylowe lampiony do ogrodu

Nocne oblicze ogrodu

Ogród ma dwa oblicza – dzienne i nocne. Skupiając się na tym pierwszym, często zapominamy o drugim, które przecież jest nie mniej ważne. Jak więc zaplanować oświetlenie ogrodu, aby móc cieszyć się jego pięknem również o zmroku? Z pomocą przyjdzie Ci szeroka oferta lamp z marketów Praktiker.