Zwierzak
jeż

Co wpływa na to, że kochamy własne zwierzaki ?

Co prawda są te osoby, które zasadniczo nie przepadają zbytnio za zwierzakami, ale na całe szczęście należą do mniejszości. Można w takim razie zaryzykować twierdzenie, że w zasadzie ludzie uwielbiają zwierzęta - a przynajmniej te domowe. Zastanówmy się na serio nad fenomenem zwierzaków domowych.Ze wszech miar istotne jest szczególnie to by postarać się docenić piękno zwierzaków. Oczywiście piękno to subiektywne zagadnienie, ale przykładowo papugi są w stanie się bardzo spodobać. To tak naprawdę fantastyczne, że mamy okazję trzymać w dzisiejszych czasach tak znacząca liczbę zwierzaków! Dbajmy w szczególności o to by w żadnym razie nie sprawić, iż zwierzak będzie z naszej winy jakoś mocno poszkodowany. Zwierzaki są wyłącznie dla dojrzałych ludzi.
smycze

Którą karmę dla czworonoga zakupić?

Karma dla pieska powinna być dobrana nie jedynie do wieku, ale także do rozmiarów psiaka. Specjalnie skomponowana karma Brit Premium zaspokoi m.in. wymogi psów o wrażliwych żołądkach oraz tych aktywnych oraz pracujących.
kot

Zwierzaki w naszym domu to cała masa radości, lecz również obowiązków. Co to dla nas znaczy?

Mawia się, iż pies jest najlepszym towarzyszem człowieka. Nie ma w tym stwierdzeniu ani trochę przesady. Psy są wierne, uczciwe oraz naprawdę ubóstwiają swojego pana. To zwierzęta, które już od dawien dawna były przy człowieku. Ta symbioza jest niesamowicie ważna też dzisiaj. Jednocześnie wciąż więcej ludzi ma również koty. Może mają zupełnie inne cechy niż psy i są niezależne, nie przywiązują się za bardzo, to taki właściciel kota wie, iż kocha on na swój sposób
.
ziewający Tibetan mastiff

Najlepszy pies z Azji

Dla amatorów psów, tych, którzy po prostu chcą mieć puchatego kumpla, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi dobry wybór. Ten okazały pies będzie obrońcą gospodarstwa, kompanem zabaw i lojalnym przyjacielem. Egzotyczne własności rasy na pewno uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to wiekowa, czcigodna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez tybetańskich chłopów i mieszczan w celach obronnych i dekoracyjnych.