Emocje
Psycholog

Zaburzenia nerwicowe - różnorodne objawy, przyczyny i skutki

Zaburzenia nerwicowe, to znaczy inaczej nerwica mogą mieć różne symptomy, przyczyny i skutki, szczególnie, że dzisiaj możemy wymienić kilka różnorodnych rodzajów tego typu zaburzeń.
Konsultacja z psychologiem

Wsparcie dla dzieci w szkole oraz terapie psychologiczne dla rodziców

W dzisiejszych czasach w szkołach, zarówno podstawowych jak i ponadgimnazjalnych uczniowie często odbywają lekcje ze szkolnym psychologiem. W każdej szkole pracuje taka osoba, której zadaniem jest zapewnianie wsparcia młodym uczniom.
nowotwór

Psycholog jest osobą, która ma możliwość pomóc przejść nam przez traumatyczne okresy w naszym życiu

Żyjemy w XXI stuleciu i dzięki Bogu lata, kiedy wstydziliśmy się iść do psychologa, odeszły już do lamusa.


psychoterapeuta2

Wizyta u psychoterapeuty

Jak często dzieje się tak, że ktoś popada w nałóg i nawet jeżeli niby chce z niego wyjść, to i tak błyskawicznie zbliża się do zdania, iż to nie ma sensu, gdyż sam nie da sobie rady, a równocześnie nikt inny go nie rozumie? A co z małżeństwami, które zaczynają się od siebie odsuwać, przestają ze sobą rozmawiać, czy one też muszą od razu ruszyć do sądu z pozwem rozwodowym, a być może jeszcze jest szansa, że wszystko da się naprawić i znów będą mieli szansę być zgodnym małżeństwem?
wizyta u psychologa

Odnajdź dobrego psychologa, który pomoże zrozumieć problemy i dzięki któremu przezwyciężymy stres i własne słabości

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zmaga się z uporczywym stresem oraz różnymi problemami natury psychologicznej. Potrzebni są nam dobrzy psycholodzy i psychiatrzy, którzy mogą wyleczyć rozmaite dolegliwości oraz lęki, z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu.
jedzenie

Jak przygotować się do pobierania krwi - gdzie poszukiwać informacji?

Niegdyś - jeszcze tak naprawdę kilka lat temu - aby prawidłowo móc pobrać krew, dany pacjent dostawał kilka wskazówek na dzień lub dwa przed owym "zbiegiem" i bywało tak, że albo się ich trzymał albo nie.