Oczko wodne
Akwarium

Pielęgnacja oczka wodnego

Projekt ogrodu to dużo pracy, a jeżeli w centralnym punkcie umieścimy oczko wodne, powinniśmy szczególnie o nie zadbać. To prawdziwa dekoracja, szczególnie jeśli posadzimy najładniejsze rośliny. O czym trzeba wiedzieć, decydując się na swój miniaturowy staw przy domu?
Ogrodowe oczko

Oczko wodne - mieszkańcy oczka wodnego ʕ•ᴥ•ʔ

Ryby ʕ•ᴥ•ʔ w oczku wodnym mogą być źródłem zarówno wielu radości, jak i masy kłopotów. Urządzając oczko wodne, już na samym początku powinniśmy wybrać właściwe gatunki i ilość ryb. Tylko właściwie pielęgnowane ryby będą dobrze czuły się w naszym oczku, a my wraz z nimi. W zbiorniku w którym zdecydowaliśmy się utrzymywać ryby, znacznie trudniej utrzymać jest bowiem równowagę biologiczną, zwłaszcza przy zbyt gęstej ich obsadzie.
Oczko

Projekty oczek wodnych

Oczko wodne, które planujemy stworzyć w swoim ogrodzie bądź też na działce musi być bardzo starannie zaprojektowane jak również przemyślane pod każdym względem. Oczko wodne musi posiadać z góry ustalony wymiar jak również i kształt. Na pewno rozmiar jest jedną z najistotniejszych kwestii. Przy jego określaniu na drugi plan muszą pójść estetyczne preferencje właściciela. Najistotniejszą rolę odgrywają tu aspekty techniczne.