Oczko wodne
Akwarium

Pielęgnacja oczka wodnego

Projekt własnego ogrodu to masa pracy, a jeżeli w centralnym punkcie zaplanowaliśmy oczko wodne, powinniśmy szczególnie o nie zadbać. To rzeczywiście ozdoba, szczególnie jeśli włączymy w to odpowiednie rośliny. O czym trzeba pamiętać, decydując się na swój własny staw przy domu?
Oczko

Projekty oczek wodnych

Oczko wodne, które chcemy zrobić w swym ogrodzie bądź też na działce musi być dobrze zaprojektowane jak również rozważone w każdym aspekcie. Oczko wodne powinno posiadać z góry ustalony rozmiar jak również kształt. Z pewnością rozmiar jest jedną z ważniejszych kwestii. Przy jego ustalaniu na drugi plan muszą iść estetyczne oczekiwania inwestora. Najistotniejszą rolę powinny odgrywać tu aspekty techniczne.
Ogrodowe oczko

Oczko wodne - mieszkańcy oczka wodnego ʕ•ᴥ•ʔ

Ryby ʕ•ᴥ•ʔ w oczku wodnym mogą być źródłem zarówno wielu radości, jak i masy kłopotów. Urządzając oczko wodne, już na samym początku powinniśmy wybrać właściwe gatunki i ilość ryb. Tylko właściwie pielęgnowane ryby będą dobrze czuły się w naszym oczku, a my wraz z nimi. W zbiorniku w którym zdecydowaliśmy się utrzymywać ryby, znacznie trudniej utrzymać jest bowiem równowagę biologiczną, zwłaszcza przy zbyt gęstej ich obsadzie.