Siłownia
siłownia

Kobiet na siłowni

Kobiety docierają do najdalszych zakątków świata. Czas sforsować ostatni bastion męskości, jakim jest siłownia. Radzimy, jak bez uszczerbku dla kobiecych kształtów ujędrnić i wzmocnić ciało. Najważniejszą zaletą siłowni dla kobiet jest możliwość uzyskania szybszego spadku tkanki tłuszczowej. Oprócz intensywnego spalania kalorii podczas wykonywania ćwiczeń, siłownia przyspiesza też metabolizm spoczynkowy, który wspomaga automatyczne procesy takie jak oddychanie, trawienie, utrzymanie ciepłoty ciała. To te rzadkie chwile, kiedy nie robiąc nic, również spalamy kalorie!
fitness club

Zadbajmy o własne zdrowie

Wiele osób na dzień dzisiejszy orientuje się doskonale, jak dobrze jest dbać o osobistą kondycję fizyczną. Przez to na przykład, iż chodzą na ćwiczenia na siłowni, mają sposobność cieszyć się bardziej zadbaną sylwetką, a w dodatku również czują się bardziej wyglądające dobrze. Będzie to zarazem i ważne dla ogólnego pozytywnego zdrowia psychicznego|stanu psychiki. Z tego względu ma się sposobność spostrzec, w jaki sposób siłownie stają się pełne, tym bardziej na chwilę przed nastaniem sezonu wiosennego.
Trening obwodowy

Jaki trening jest w stanie zapewnić rewelacyjną kondycję i piękną sylwetkę? Czy jest taki sposób? Jak najbardziej!

Ten trening jest idealny dla kogoś, kto preferuje aerobik i pracę na siłowni. Konsoliduje on bowiem trening aerobowy i siłowy. Umożliwia więc szybko spalać tłuszcz, co wpłynie na bardziej korzystną sylwetkę. Używa się do niego niezbyt wielkie obciążenia, nie prowadzi więc do znacznego przyrostu masy mięśniowej (nie jest to w takiej sytuacji najodpowiedniejsza metoda dla pragnących dość znacznie zwiększyć masę ciała).