smak - przekrój

Zabiegi pielęgnacyjne dla pań - zastosowania, jakie są nadzwyczaj pomocne

Nie da się ukryć, iż na obecną chwilę wygląd ma dla ludzi duże znaczenie. Rzecz jasna w najogromniejszym stopniu dotyczy to kobiet, jakie poszukują wszelkich możliwych rozwiązań, by niwelować oznaki starzenia.
laryngolog

Metody leczenia łysienia plackowatego u kobiet i mężczyzn

Łysienie plackowate zachodzi zarówno u najmłodszych, jak i dorosłych. Dokuczliwość może pojawić się w dowolnym wieku, lecz u większej części osób pierwsze symptomy występują w czasie dzieciństwa, albo dojrzewania.
Czy potrafisz odpoczywać?

Zespół suchego oka. Jak sobie pomóc?

To dolegliwość obecnych czasów – klimatyzowanych wnętrz, długich godzin pracy przed kompem, starzejącego się społeczeństwa. Szczęściem z zespołem suchego oka możemy poradzić sobie szybko oraz efektywnie.


Zespół suchego oka. Jak sobie pomóc?

Ażeby znaleźć się u źródła dyskomfortowej przypadłości, warto zajrzeć w głąb oczu.
Dr hab. N. med. Maciej Kielar

Wzrok jest naszym wiodącym zmysłem - trzeba zatem troszczyć się o niego przez całe życie

Każdy z nas wie, że bycie niewidomym, to niebywale ciężka spawa. Funkcjonowanie bywa wówczas sporym wyzwaniem.
Czy potrafisz odpoczywać?

Witaminki brać czy nie brać?

Naturalne preparaty z witaminami zawierają obok witaminek wiele innych związków, jakie mają oddziaływanie na naszą kondycję.


Witaminki brać czy nie brać?

Witaminy to związki chemiczne niezbędne do harmonijnego działania organizmu, których nie może on sam wytworzyć.
Stopy w morzu

Jakim sposobem sprawnie poradzić sobie ze zmianami zwyrodnieniowymi?

Każdy z nas dobrze wie, że zdrowie jest dużą wartością, którą musimy za wszelką cenę chronić. Posiadanie zdrowego organizmu oczywiście przekłada się na łatwość funkcjonowania w otaczającej nas rzeczywistości. Wszelkie schorzenia niestety mogą to efektywnie utrudnić, dlatego trzeba wykorzystać każde okoliczności, by je funkcjonalnie wyeliminować.
Właściwa dieta podczas menopauzy

Mnóstwo ludzi w dzisiejszych czasach czuje przeróżne dolegliwości związane ze nazbyt małą ilością ruchu, a czasami - o ironio - z jego zbytnią intensyfikacją

Ból stawów wydaje się być problemem coraz większej części społeczeństwa. W przeszłości nawiedzał zwykle emerytów, ale współcześnie niestety wszystko ulega zmianom.
Olej kokosowy

Olej i woda kokosowe, czyli które produkty z kokosa musisz posiadać w swoim domu

Kokos posiada bardzo dużo zdrowotnych właściwości, przez które naprawdę warto zakupić produkty z niego wytworzone. Przyjrzyjmy się dłużej wodzie oraz olejowi. Dlaczego powinno się je mieć??
Skład wody z kokosa jest niezwykle podobny do osocza krwi człowieka. Warto podkreślić, że nie jest to mleko, ale woda wydobywana ze środka młodego kokosa.
testy psychologiczne

Z jakiego powodu nie powinniśmy nic udawać w czasie testów u psychologa?

Żaden człowiek nie chce być przez nikogo oceniany. Niestety istnieją czasami takie okoliczności, kiedy jest to konieczne. Co więcej mogłoby to rzutować na całe nasze późniejsze życie.
masaże

Jakiego rodzaju elementy odżywiające są obecne w tego typu suplemencie diety jak Hi Tec BCAA ?

Jeżeli jesteś młodym człowiekiem, jaki troszczy się o swą kondycję i rozwój swojej tkanki mięśniowej, to z pewnością jesteś częstym gościem pewnej siłowni. Żeby wykonywane tam ćwiczenia przyniosły przyśpieszony efekt, wcale nie trzeba trenować ponad siły.