doniczki na zioła

Jak ciekawie zaaranżować niewielki balkon? Kilka interesujących pomysłów, które spowodują, że będziesz praktycznie zawsze dobre się tam czuła!

Zwykle balkony w mieszkaniach służą nam raczej za składowisko niechcianych rzeczy, których nie mamy gdzie trzymać w mieszkaniu. Jeśli chcesz zmienić oblicze swojego balkonu i spowodować, iż stanie się on prawdziwą ozdobą Waszego bloku, a jednocześnie\równocześnie Wy sami będziecie chętniej spędzać tam czas, bez wątpliwości nasz artykuł jest kierowany akurat do Ciebie - zapraszamy gorąco!
drzewa jesienią

Profesjonalna pielęgnacja drzew w miastach

W pewnych miejscowościach zachwycamy się zielenią, nie jedynie pasami zieleni, ale niemal każdym objawem zieleni w mieście. Da się zauważyć, że drzewa są odpowiednio poprzycinane, że wszystkie przejawy zieleni zostały uporządkowane. W parkach miejskich też jest porządek.
Wirtualny Ogród PRO

Ogrody.

Wyśniony ogród można sporządzić osobiście bądź skorzystać z pomocy profesjonalistów. Kiedy wybierzemy tą pierwszą możliwość musimy skrupulatnie zaplanować wszystkie poszczególne fazy jego powstawania.
ogród

Pielęgnacja drzew owocowych bądź iglastych to zajęcie dla osób, które bywają po trosze robotnikami, a po trosze artystami

Pielęgnacja zielni to zajęcie dla tych pań, które kochają spędzać czas na otwartym powietrzu. To zajęcie bywa miłe, jeśli tylko nie trzeba nazbyt ciężko pracować. I tak sadzenie cebulek tulipanów albo grabienie liści jesienią to czynności, które kojarzyć się mogą z wypoczynkiem. Mężczyźni, którzy pracują w krawatach wręcz marzą o tym, żeby popracować fizycznie, a lekki wysiłek jest dla nich nawet wskazany.
Ogród pełen cienia

Zakup sprawdzonych narzędzi ogrodniczych

Wiosna to czas porządków w ogrodzie, do których należy się odpowiednio przygotować. Czy lepiej kupować sprzęt w małych sklepach czy też w hipermarketach, czy polować na okazje czy kupować rzeczy już sprawdzone? Zazwyczaj lepiej nie żałować nigdy pieniędzy na ważne narzędzia ogrodnicze.
chryzantema

Hodowla chryzantem w Praszce nadzwyczaj porządnie się rozwija i zyskuje nowych nabywców

Kwiaty są ważnym aspektem i towarzyszą ludziom w wielu chwilach. Ogrodnicy, którzy absorbują się uprawą kwiatów na dużą skalę muszą nadzwyczaj dokładnie starać się o mnóstwo istotnych szczegółów, jakie mają duży wpływ na kwitnięcie roślin. W słynnej z hodowli chryzantem Praszce istnieje paru ogrodników, jacy sukcesywnie kierują swoją firmę, a chryzantema jest dla nich podstawą zarobku.
fototapety kwiaty

Kwieciste ozdoby

Jeśli chcemy zmienić swoje mieszkanie możemy zastanowić się nad wyborem ozdób roślinnych. Kwiaty spowodują, że stanie się ono bardziej przytulne i przyjazne dla nas samych. Jeśli nie przepadamy za zbyt dużą ilością kolorów, dobrym rozwiązaniem mogą być rośliny które nie kwitną. Jeżeli palimy papierosy, możemy nabyć kwiaty, które przez swoje liście absorbują nikotynęskusić się możemy na kwiaty, które pochłaniają dym}, w ten sposób czyszcząc powietrze.
Oczko

Oczko wodne - próba definicji

Z przydomowymi ogrodami mamy w naszym kraju do czynienia od dziesięcioleci, można więc mówić o tym, że na stałe wpisały się już w polski krajobraz. Nie da się jednak ukryć tego, że w ostatnich latach zmieniają się pełnione przez nie funkcje, a przeobrażenia, z jakimi mamy obecnie do czynienia, są naprawdę znaczące. Istotną rolę w nich odgrywa obecnie oczko wodne.
Sztuczna trawa

Piękny trawnik w ogrodzie

Bardzo gwałtownie idzie wiosna, czas, w którym, gdy tylko rozpuszczą się śniegi, a pozostanie woda, poczną w oczach wzrastać wszelkie rośliny: drzewa, kwiaty, aksamitka w doniczce, no i trawy.
Tulipany

Dlaczego warto kupować kwiaty w kwiaciarni internetowej

Kwiaciarnie internetowe - na pierwszy rzut oka ten pomysł zdaje się dość zaskakujący. No bo jak to? kwiaty przez internet? Przecież kwiaty należy zobaczyć, powąchać, sprawdzić czy wytwór kwiaciarki odpowiada naszym wymaganiom. Może i przez internet powąchać kwiatów się nie da, ale zobaczyć je możemy na pewno. Kwiaciarnie internetowe to idealne rozwiązanie, gdy chcemy podarować pachnący bukiet komuś bliskiemu, kto przebywa w innym mieście. Albo po prostu mamy ochotę zrobić komuś wspaniałą niespodziankę.