Korekcja nosa albo ust bez interwencji chirurgicznej

Sporo kobiet i mężczyzn dzień w dzień toczy walkę z posiadanymi niedoskonałościami. Naukowcy dowodzą, iż brak zadowolenia ze swojego wyglądu w dużej mierze ma wpływ na całe nasze życie. W jaki sposób sobie poradzić z niezgrabnym nosem, lub ze znienawidzonymi opadniętymi kącikami ust?

Zwykle rezygnujemy z polepszenia swego wyglądu, gdyż boimy się operacji chirurgicznej oraz jej rezultatów. Odstrasza nas także długi czas rekonwalescencji, ból oraz rany i konieczność noszenia opatrunków. Zazwyczaj również osoby, które zdecydują się na operację plastyczną, są wyśmiewane i określane mianem próżnych. Na szczęście, zdobycze medycyny estetycznej, umożliwiają dziś nieinwazyjne zabiegi, pomagające uzyskać wymarzony wygląd - . Największą popularnością cieszą się bezoperacyjna korekcja nosa i modelowanie ust. Zabiegi są bezinwazyjne, trwają zaledwie 30-50 minut, a efekty są widoczne natychmiastowo. Jak to możliwe?
twarz


Modelowanie ust w gabinetach medycyna estetyczna jest realizowane przy użyciu kwasu hialuronowego w formie żelu.

Zainteresował Cię ten wpis? Zatem spodobają Ci się ekstra źródła (https://trycholog-torun.pl/konsultacja-trychologiczna/), które przedstawią Ci więcej detali na ten temat. Zachęcamy więc do kliknięcia w ten link.

Kwas ten jest naturalnym składnikiem w organizmie ludzkim, nie jest więc traktowany jako ciało obce, nie ma więc ryzyka powikłań – oczywiście pod warunkiem, iż zabieg zostanie przeprowadzony przez wykwalifikowanego lekarza. Żel wstrzykuje się pod skórę warg za pomocą cieniutkiej igły. Podczas zabiegu można zwiększyć objętość dolnej czy górnej wargi, wyrównać kontury ust oraz podnieść opadnięte kąciki. Ze względu na to, że kwas hialuronowy ma właściwości silnie nawilżające, usta po zabiegu są wyraźnie gładsze, odpowiednio napięte, poprawia się również ich koloryt. Efekt zabiegu utrzymuje się 8-12 miesięcy, po tym czasie trzeba go powtórzyć.
1 2