Uzależnienie, czy jest sposobem ucieczki od rzeczywistości?

Czy jesteśmy w stanie efektywnie poradzić sobie z uzależnieniami?


Kultura europejska, w której przyszło nam żyć, to cywilizacja rywalizacji i współzawodnictwa.


Wszyscy żyjemy na wysokich obrotach.


Tak często cytowany wyścig szczurów okazuje się być codziennością. Walka o posadę, doskonalszą edukację, wartościowe studia. Jeśli mamy pracą, to upominamy się o awans. A gdy założymy wreszcie podstawową komórkę społeczną dalej to samo. Nasza obawa przechodzi na kolejne pokolenia, na nasze potomstwo. Ich przecież także spotka podobny los. I tak bez końca.


Nie wszyscy dają radę.


Czy to jedyna droga, czy nie ma innej możliwości? Nie zawsze. Każdy z nas może w porę zarządzać nad własnym życiem, nim życie zapanuje nad nami.


ośrodek
relaks
Najsłabsi, mocniej wrażliwi po prostu nie wytrzymują powszechnej agitacji. Uciekają.


Pozostałe artykuły

Dlaczego okulary przeciwsłoneczne są obecnie koniecznym elementem w naszej garderobie w czasie lata?

Ślub na stadionie, młoda para
Lato to okres, na który większość Polaków oczekuje przez cały rok. Z jakiego powodu? Przeważnie ze względu na fakt, że w tym czasie jest w końcu ciepło oraz słonecznie, w czasie kiedy przez większą część roku lokalna pogoda przeważnie nas nie rozpieszcza.


Ten niekomfortowy stan winien znaleźć upust. Relaks i spokój, każdy powinien wiedzieć jak go znaleźć.idź do strony badanie sibo warszawa badanie sibo warszawaJesteśmy zmuszeni umieć odejść z błędnego koła pracy i obowiązków. W przeciwnym razie tracimy stabilizację i jesteśmy na najlepszej drodze, by zapomnieć o kłopotach życiowych w sposób najprostszy. Popadamy w nałogi. To one zapewniają nam pozorną chwilę relaksu i zapomnienia. I gdy mamy koło siebie dość mocno kochających nas ludzi, zostaje nam państwowy lub prywatny ośrodek terapii uzależnień- |>szybka pomoc w prywatny ośrodek terapii uzależnień. Prywatny jest być może bardziej subtelny i komfortowy dla pensjonariuszy ceniących sobie te cechy.
1 2