Co robić, by skutecznie pozbyć się nadliczbowych kilogramów i wrócić do zdrowia?

Na pewno niejednemu z nas przydarzyły się problemy z jedzeniem. Co wtedy zrobić? Najlepiej udać się do dietetyka, który pomoże w tej sprawie.

dietetyczka
Dietetyk Wrocław to szeroka paleta propozycji. Specjaliści oferują zarówno usługi klasyczne jaki i te szczegółowe. Usługi podstawowe to np. Indywidualne programy odchudzające jak również Profesjonalne poradnictwo żywieniowe. Poza tym dietetyk Wrocław - sprawdź - proponuje dietoterapię- przekonaj się. Dietoterapia obejmuje leczenie nadwagi lub otyłości u najmłodszych i dorosłych, leczenie zaburzeń wchodzących w skład zespołu metabolicznego (takich jak nadciśnienie, otyłość centralna, insulinooporność, hipertriglicerydemia, czy podwyższony poziom glukozy na czczo).

Pozostałe artykuły

Dobry kardiolog podpowie Ci, co zrobić, ażeby utrzymać serce w idealnej formie na długie lata

Kardiolog
To niezaprzeczalnie jeden z najważniejszych mięśni naszego ciała. Gdyby nie jego praca krew nie byłaby w stanie trafiać do tkanek.


Dodatkowo diety eliminacyjne, rotacyjne (specjalnie dla tych ludzi z brakiem tolerancji albo alergią pokarmową oraz dzieci autystycznych) oraz terapię żywieniową jednostek chorobowych wynikających z autoagresji lub (szczegółowe informacje) zaburzeń endokrynologicznych (Hashimoto, cukrzyca typu 1, SM, RZS, PCO lub choroby tarczycy i inne). Dietoterapia zawiera ponadto leczenie żywieniowe niespecyficznych schorzeń ( takich jak fenyloketonuria, mukowiscydoza, galaktozemia, fruktozemia i innych) oraz pomoc w przypadku zaburzeń pracy układu pokarmowego lub schorzeń onkologicznych i wspomaganie żywieniowe kobiet ciężarnych i karmiących.

Można w dodatku wymienić kilka rodzajów porady dietetycznej. Jest to przykładowo porada dietetyczna, czyli wywiad jedzeniowy, kontrola typu żywienia, ważenie i pomiar składu ciała, porada żywieniowa + materiały wspomagające. Inna porada to konsultacja z dietą 14-dniową, która posiada wywiad jedzeniowy, analizę sposobu żywienia, ważenie i analizowanie składu ciała, poradę żywieniową plus środki pomocnicze. Jest tez możliwość mailowej konsultacji z dietą 14-dniową, która obejmuje wywiad żywieniowy, analizę sposobu żywienia, poradę żywieniową plus środki pomocnicze.
1 2