Zmiana osobowości kreacji poprzez biżuterię

Wybór biżuterii zależy od stylu, jaki przedkładamy. Dodając biżuterię jest możliwość przeobrazić charakter każdej kreacji, toteż w domu zawsze warto mieć jej obszerniejszy Wybór.


Złota bransoletka okaże się dekoracją wszelkiej kreacji. Jest też trend noszenia bransolety przy zegarku w ten sposób, aby komponowała z nim świetną kompozycję. W dzisiejszej modzie akceptowalne jest noszenie na każdej ręce różnej bransolety.


Pozostałe artykuły

W jaki sposób balkonik rehabilitacyjny dopomaga personom, które nie mogą same się poruszać?

wejdź tutaj
Każdego dnia spotykamy niemało osób z niepełnosprawnością, które nie mogą samodzielnie się poruszać. Szczęśliwie w obecnych dniach są już sprzęty, jakie w niniejszym ludziom pomagają.


naszyjnik z onyksu


Onyks od zawsze był obiektem pożądania i podziwu. Moc w nim zawarta służy do ulepszania samego siebie. Ten wartościowy kruszec charakteryzowany kamieniem szlachetnym ozdabia biżuterię od tysięcy lat. Używany jest zarówno w damskiej ekskluzywnej biżuterii, jak i męskich sygnetach, czy wisiorach. Naszyjnik z onyksu bardzo dobrze przydaje się dla pań ponad wszystko lubiących wyjątkowość i magię zagadkowych klejnotów (ładne naszyjnik z onyksu). Onyks daje energię, jakiej nie ma żaden pozostały kamień szlachetny. Jego czarny kolor dodaje biżuterii elastyczności i dowolności w łączeniu strojów. Chroni przed negatywą energią, umysłowymi agresjami i nienależytymi działaniami. Nadaje się dla ludzi nadwątlonych, ze tendencją do irytacji, umożliwia wyzwolić się od niepozytywnych emocji takich jak cierpienie, rozżalenie, bądź troska. Również korzystny przy pozbywaniu się odczucia osamotnienia i izolacji. Przyciąga powodzenie i pomyślny los.


Kamień ów gwarantuje stabilność ciału i rozumowi.
1 2