Gabinet stomatologa do którego warto wrócić

Siedzimy sobie w domu przed TV i oglądamy następną reklamę z super pięknym uśmiechem. Ale doskonale wiemy, że reklamy trochę ubarwiają rzeczywistość, więc się zbyt nie przejmujemy tym, że nasze uzębienie nie świeci bielą w ciemności.
Ale potem oglądamy kolejny program publicystycznym i co, tam też niemalże każdy ma uśmiech jak z reklamy. Dlatego podnosimy się z kanap i idziemy kupić super wybielającą pastę, a po kilku tygodniach nadal nie posiadamy takiego uśmiechu jak w reklamie. Cóż efekt olśniewającego uśmiechu jest związany z licówkami. Możemy, więc iść do dentysty i powiedzieć, że chcemy uśmiech niczym z reklamy a on znajdzie dla nas pasujące licówki porcelanowe. Licówki to cienkie płytki, które są mocowane tak, by nie dało się ich odróżnić od naturalnych zębów. Zanim je założymy trzeba odpowiednio wyszlifować ząb. Porcelanowe licówki są mocne na uszkodzenia i nie zabarwią się. Jednak, by móc mieć założone licówki, poza tym, że musimy mieć właściwą ilość pieniędzy, to trzeba mieć zadbane zęby i nie możemy mieć chorych dziąseł. Źródło: www.aurident.pl/licowki-porcelanowe.html

Pozostałe artykuły

Piękny uśmiech jest tym, co z reguły daje możliwość, by przełamywać pierwsze lody i zawierać nowe przyjaźnie

implanty
Piękny oraz śnieżnobiały uśmiech od wieków jest wizytówką każdego człowieka. Lubimy kontaktować się z ludźmi, którzy posiadają zdrowe oraz ładne zęby.


Bycie stomatologiem to prawdziwe wyzwanie Każdy z nas musi wybrać sobie jakiś zawód. Niektórzy wybierają jakąś prace, bo lubią coś robić, inni są przekonani, że najważniejsze to zarabiać duże pieniądze. Jeżeli chodzi o zawód dentysty, to dwie opcje są realne. Owszem dentysta dużo zarabia, ale by nim się stać, należy wykazać się wieloma cechami, pozwalającymi na ogarnięcie niektórych spraw, których ludziom, nieprzepadającym za biologią nie udałoby się nauczyć.
1 2