Co musisz kupić nim urodzisz niemowlaczka?

Panie w stanie błogosławionym, szczególnie pierwszy raz mające urodzić, wyjątkowo powinny zadbać o swoje zdrowie i zdrowie malucha w pierwszych miesiącach jego życia. Nie posiadają one w ogóle czasu do stracenia, z tego powodu że, chociaż wydaje się, iż 9 miesięcy to ogrom czasu, jednakże jedynie przez około 5 miesięcy do pół roku kobieta jest zdolna normalnie działaś.
laktator


rajstopy Fiore


dom z widokiem na góry


W końcowych miesiącach przed powiciem zalecane jest wypoczywanie i dość częste kontrole u lekarza prowadzącego.


W tym artykule dowiesz się co powinnaś mieć, aby być przygotowaną na narodzenie pociechy. Natomiast jeżeli to nie jest twe pierwsze dziecko, mimo wszystko zostań, z tego powodu że możesz dzięki nam poradnikowi zobaczyć czy na 100 procent jesteś gotowa. Z okazji piątej rocznicy założenia naszej firmy postanowiliśmy że specjalnie dla was, drogie przyszłe mamy stworzyliśmy pełną listę „must have”, czyli rzeczy jakie musicie, aby dziecko czuło się całkowicie komfortowo, a wy miały czas wypocząć. Najważniejszą pozycją na liście jest niezbędna ilość śpiochów dla twojego dziecka. W pierwszych tygodniach życia, maluszek będzie brudzić codziennie dnia dwa do trzech zestawów odzieży. Żeby z powodzeniem móc funkcjonować. Polecamy śpioszki wyszywane w naszej firmie w całości z antyalergicznych włókien, dzięki czemu twoje dziecko nie będzie narażone na niebezpieczne dla jego zdrowia alergeny.

Jeżeli interesuje Cię to zagadnienie, to obejrzyj więcej tu (https://moveforlife.pl/), a na pewno zdobędziesz bardzo dużo interesujących danych na ten temat.

Istotne jest żebyś miała wiele różnych rozmiarów ciuszków dla dziecka. Kolejne ale tak samo ważną są wózek oraz łóżeczko dla maleństwa. Właściwie w nich twoja pociecha będzie spędzać większość czasu w pierwszych miesiącach egzystencji. Z tego powodu tak ważny to wybór. Wózek musi posiadać co najmniej trzy ruchome części - baldachim, poręcz oraz siedzisko. Nie będziemy tłumaczyć czemu akurat baldachim i poręcz, ponieważ, każdy wózek to posiada wbudowane, lecz regulowane siedzisko nie jest w standardzie, a gdy maleństwo podrośnie, będzie chciało usiąść. Warto wydać odrobinę więcej na wózek z takową funkcją. Każdy nasz wózek posiada wszystkie wyżej wymienione elementy, w dodatku do każdego modelu dajemy trzyletnią gwarancję i torbę na podręczne rzeczy dla dziecka w trakcie spacerów. Torba nie jest pusta wewnątrz, ma dwie wewnętrzne kieszenie, na pieluszki i buteleczki, jakie także dostaniecie w prezencie od naszej firmy z okazji rocznicy. Jeśli już mowa o pieluchach, to następne must have na liście. Nie nabywajcie jakichkolwiek, z tego powodu że do produkcji niektórych używane są sztuczne tworzywa, jakie mogą uczulić skórę dziecka i pozbawić ją dostępu powietrza, przez co będzie się ono nadmiernie pocić. Czwartą już rzeczą jest podgrzewacz do butelek, bez jakiego ja, jako matka nie wyobrażałam sobie życia. Jeżeli podgrzewacz jest ci potrzebny, ale najpierw chcesz o nim poczytać? - Sprawdź na stronie swiatleku.pl. W pierwszych tygodniach życia, nasza pociecha musi ssać pierś, dopiero po upływie dwóch do trzech miesięcy będzie ono mogło pić z butelki. Wtedy dokładnie potrzebny będzie podgrzewacz do butelek, abyśmy były w stanie dać pociesze zawsze ciepłe mleko. Stąd piąta i ostatnia już rzecz, to jest laktator. Jeśli zakupisz takowy co najważniejsze będziesz miała więcej czasu dla siebie. Kiedy maleństwu rosną pierwsze mleczaki, rozpoczyna ono gryźć twe sutki, co niestety nie jest miłe, laktator zezwoli ci na uniknięcie tego bolesnego doświadczenia.


1 2