procesy aplikowane przy wywabianiu tatuaży

Medycyna estetyczna w ostatnich latach staje się coraz więcej popularna. Zajmuje się usprawnieniem wyglądu człowieka. Medycyna estetyczna Warszawa przez swoje działalności przynosi ludziom zdrowym lepszy komfort życia. Przez działania odtwórcze przywraca pacjentów do stanu sprzed choroby.

Tatuaż
Medycyna estetyczna obejmuje procesy, których używanie jest prawnie dopuszczalne tylko przez lekarzy posiadających prawo wykonywania zajęcia. Medycyna (dermamed) estetyczna zajmuje się też usuwaniem tatuaży. Tatuaże powstają w wyniku wprowadzenia cząsteczek barwnika do skóry, na taką głębokość, aby nie uległ on złuszczeniu i pozostaje on w skórze wiecznie.

Laser jest dziś wyłącznym przyrządem zezwalającym na usuwanie tatuażu bez uszkodzenia skóry i połączonym z tym ryzykiem powstania zmian bliznowatych. Usuwanie tatuażu jest kłopotliwe i dość bolesne, a koszt jego skasowania nie jest mały, dlatego należałoby się dokładnie zastanowić nad robieniem owego rodzaju dekoracji. Skuteczne laserowe usuwanie tatuażu Warszawa łączy się z wprowadzeniem do terapii laserowej specyficznej funkcji. Istotą tego systemu jest zastosowanie niezwykle krótkiego impulsu, o znacznej sile. Wiązka laserowa powoduje rozbicie pigmentu na drobne cząstki, ulegają rozjaśnieniu.

1 2