Liposukcja kolan współczesnym wyznacznikiem piękna? - dowiedz się na ten temat więcej

Kult piękna zawładnął już prawie całą naszą planetę, dla którego jesteśmy w stanie zrobić wiele. Czasem aż za wiele.
Nieistotne, czy mamy 15, 30, czy 50 lat. Fakt jest jeden - wszystkie pragniemy być piękne. Dla piękna jesteśmy w stanie przeżyćgotowe wytrzymać katorgi, żeby móc równać się z pięknościami z mediów lub okładek kobiecych gazet. Jedne próbują upięknić siebie makijażem, inne stosując diety i fitness, jeszcze inne wybierają na coraz bardziej wymagające zabiegi kosmetyczne A jeśli one nie spełniają już w 100% swojej roli, wybierają mocno restrykcyjne sposoby - operacje plastyczne. Jakie?

Wszystkie chyba wiemy, że największą zmorą kobiet, niezależnie od wieku, jest cellulit. Dzisiejsze oferty salonów piękności wypełnione są po brzegi kuszącymi hasłami typu laser spalanie, itp. . Przeglądając kobiece gazety natkniemy się na multum rad dotyczących tego, jakie zabiegi na cellulit (sposób na cellulit, sprawdź tutaj: masażer na cellulit) wybrać. Najtańsze, zaczynające się od kosztów 100-200zł za zabieg to specjalne masaże antycellulitowe, przeprowadzane pod ciśnieniem i zwane profesjonalnie endermologią. W dalszej kolejności mamy do wyboru mezoterapię, która polega na wstrzykiwaniu podskórnie kilku substancji, wspomagających mikrokrążenie i usprawniających spalanie tłuszczu. Podobny efekt ma wywołać drenaż limfatyczny wykonywany specjalnym aparatem, odprowadzającym nadmiar wody z organizmu a przy tym polepszającym krążenie.
zabieg
W dalszej kolejności jest coraz bardziej ekstremalnie, bo mamy do wyboru zabiegi na cellulit, na przykład: laser na podczerwień, ultradźwięki i karboksyterapię – zabieg polega na wstrzyknięciu w skórę dwutlenku węgla w celu rozbicia tkanki tłuszczowej. Jeśli nie mamy dosyć zabawy, liposukcja kolan może dodatkowo ulepszyć nasze ciało. Tego typu zabieg kwalifikuje się już pod operację i chociaż trwa krótko, wymaga odpoczynku. Liposukcja kolan w wersji klasycznej wykonywana jest za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w rurkę, którą wprowadza się do kolana po wykonaniu kilku nacięć. W niektórych sytuacjach do liposukcji stosuje się specjalne strzykawki wysysające tłuszcz bądź ultradźwięki. Należy pamiętać, że tak jak każda operacja, liposukcja niesie za sobą ryzyko powikłań.


Pozostałe artykuły

Jakie metody rehabilitacji warto teraz wybierać we Wrocławiu

fizjoterapia
Trudno dziś żyć nie dbając mocno o własne zdrowie. Niestety, wypadki nieraz zdarzają się każdemu, utrudniając ludziom zwyczajne funkcjonowanie. Odpowiednia rehabilitacja pourazowa okazuje się wtedy ogromnie ważna. Znacznie skraca czas powrotu do zwykłych działań, jak też może zapobiegać nawrotom niektórych dolegliwości.
1 2