Masz problem z trzymaniem moczu? Nie załamuj się, jest odpowiedni sposób na te dolegliwości. Zobacz, co to jest

Dokucza ci dolegliwość z nietrzymaniem moczu? Na szczęście jest na to sposób! Nazywane w ten sposób leczenie laserem to działanie, w którym zachodzi fototermiczne kurczenie ścianek pochwy. Podczas tego rodzaju zabiegu wykorzystywany jest laser, który sprawia wzmocnienie powięzi wewnątrz miedniczej a także ścianek pochwy.

rozmowa z lekarzem
Wspomagany jest też obszar ujścia cewki moczowej. Światło lasera właściwie pobudza włókna kolagenowe śluzówki, co sprawia, że są namnażane i wzmocnione. W taki sposób dochodzi do zmniejszania tkanek poddanych działaniu lasera, co w efekcie sprawia, że zmniejszony zostaje kąt nachylenia cewki moczowej.

W efekcie przywracana jest jej zwykła funkcjonalność. Nietrzymanie moczu leczone laserem to zabieg niezwykle dobry, z którego korzysta duża ilość ludzi.

Nie ociągaj się - sporo szczegółów czytaj w serwisie (https://www.swiatleku.pl/category/kremy-kleje-do-mocowania-protez-zebowych), który dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania - szybko na nie zareagujemy.

Zanim rozpocznie się zabieg laserowy, pochwa pani poddawanej zabiegowi, czyli przedsionek, wejście i kanał pochwy muszą by dokładnie oczyszczone oraz zdezynfekowane.

Potem identyczny roztwór odkażający pozostaje osuszony i usunięty z błony śluzowej. Później wkładamy do pochwy pacjentki wziernik laserowy. Ma on w swej konstrukcji specjalną głowicę frakcyjnego lasera wyposażonym ponadto w okrężny adapter. Laser pozwala na precyzyjne naświetlenie przedniej ściany pochwy, zaś energia podczas kolejnych przejść odkłada sięwzdłuż kanału pochwy.

Operacja leczenia laserem nietrzymania moczu jest całkowicie bezpieczny (dowiedz się więcej: Klinika Ginekologii plastycznej Gyncentrum). To zwłaszcza bardzo bezpieczna, ale i nieinwazyjna i najdokładniejsza metoda wyleczenia takich przypadłości. Metoda ta ma w stosunku do pozostałych metod wiele zalet. Jednakże najważniejsze jest bezpieczeństwo oraz komfort, a to jest gwarantowane podczas leczenia laserem. Co więcej, nie jest potrzebne znieczulenie, gdyż leczenie jest bezbolesne. Równocześnie nie trzeba zostanie później w szpitalu.


Pozostałe artykuły

Laserowa korekta wad wzroku – dlaczego dobrze jest mieć na uwadze ten sposób?

oko
Nie każdy lubi nosić okulary i niestety nie wszystkim one pasują. Co więcej ich noszenie niejednokrotnie może nas ograniczać, m.in. w czasie uprawiania sportu, soczewki z kolei nie nadają się dla wszystkich, zwłaszcza dla tych, którzy cierpią na problem suchego oka. Dlatego znakomitym rozwiązaniem jest laserowa korekta wad wzroku, jaka umożliwia na stałe zapomnieć o kłopocie z oczami. Na czym polega oraz jakie są jej zalety?
1 2