Przedmioty niezbędne gdy rodzi się dziecko

Gdy spodziewamy się dziecka trzeba zadbać o kompletną wyprawkę, w której nie zabraknie ubranek, kosmetyków, przyborów pielęgnacyjnych potrzebnych maluchowi. Poza standardowymi punktami takimi jak śpioszki, maści, pieluszki i wanienka, warto także wzbogacić wyprawę w inne pozycje, zapewniające dziecku właściwy poziom bezpieczeństwa oraz higieny.
sklep z zabawkami


Sprawdzamy, które oferty produktów dla noworodków zasługują na przyszłych rodziców.


Chłopczyk


Odpowiednia higiena jest niezwykle istotna dla zdrowia dzieciątka, szczególnie w pierwszych miesiącach jego życia. Szczególną dbałością rodzice muszą wykazać się podczas przygotowywania mleka i innych posiłków. Woreczki do sterylizacji to łatwy i szybki sposób na pozbycie się zarazków i bakterii bez użycia chemikaliów. Woreczki do sterylizacji, które wkłada się do kuchenki mikrofalowej rewelacyjnie zastępują tradycyjne sterylizatory.

Zainteresował Cię niniejszy tekst? Jeżeli tak, to kliknij ten odnośnik - to bardzo wiarygodna witryna (https://reformastudio.pl/zabiegi-na-cialo/), która również okaże się warta Twojej uwagi.

Sprawdzają się w sterylizacji butelek, smoczków, laktatorów oraz wielu innych produktów dla niemowląt. Jeden woreczek można użyć około 20 krotnie. Niewielkie wymiary ułatwiają przechowywanie oraz pozwalają na stosowanie także poza domem. Poza tym komplet woreczków kosztuje mniej niż tradycyjny sterylizator.


woreczki do sterylizacji


Dla zdrowia i dobrego samopoczucia maluszka istotna jest nie tylko sterylność butelek, lecz również właściwy dobór smoczków. Na szczególną uwagę zasługują w tej dziedzinie smoczki do butelek Tommee Tippee. Wysokiej jakości smoczki do butelek Tommee Tippee to między innymi seria Closer to Nature, przygotowana we współpracy ze specjalistami w dziedzinie laktacji, tak by smoczki naśladowały miękkość matczynej piersi i naturalną elastyczność. Tego rodzaju smoczki będą idealne, gdy mama pragnie łączyć karmienie piersią oraz butelką. Ponadto właściwa prędkość przepływu mleka zapobiega zakrztuszeniom. Firma Tommee Tippee zapewnia także smoczki uspokajające i kubeczki dla starszych dzieci.


1 2