Konwencje w urzekającym mieście - Ciechocinku.

Ciechocinek to miasto leżące w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to miejscowość lecznicza. Znajduje się tam wiele ośrodków wczasowo-turystycznych. Część uzdrowiskowa bogata jest w liczne tereny zielone - parki i skwery. Najsłynniejszym rezerwatem jest Park Zdrojowy, z licznymi gatunkami roślin - krzewów oraz rabat kwiatowych. Usytuowana tam jest także pijalnia wód mineralnych. O każdej porze roku do Ciechocinka przybywa wielu pensjonariuszy.W mieście mogą zobaczyć także: tężnie zaprojektowane przez Jakuba Graffa, fontannę „Grzybek”, kościół św. Piotra i Pawła, zespół Łazienek, zrobiony z drewna Teatr Letni, warzelnię soli z 1830r. oraz zameczek przedsiębiorstwa „Uzdrowisko Ciechocinek”.
ciechocinek
W Ciechocinku wszyscy znajdą miejsce dla siebie. Nie jest to tylko i wyłącznie miejsce przeznaczenia dla staruszków. Znajduje się tam też wiele bardzo komfortowych hoteli. Jednym z najbardziej znanych hoteli w Ciechocinku był - Hotel niemcza hotel spa Karola Müllera, zlokalizowany w Parku Zdrojowym. Wpisano go do rejestru zabytków w 1987. Nieszczęśliwie spłonął w 2008. Koniec końców został rozebrany w 2013. Aktualnie hotele w Ciechocinku charakteryzują się bogatą ofertą dla swoich klientów oraz wysokim standartem oferowanych usług. Oferują weekend lub dłuższy pobyt połączony z pobytem w spa i pełną odnową biologiczną. Pozwala to urlopowiczom odpocząć , nabrać sił witalnych, upiększyć ciało i zrelaksować umysł.

Pozostałe artykuły

Dzieci są bardzo żywotne - zwykle biegają całymi dniami i wtedy łatwo jest o jakiś mniejszy czy większy uraz

Tabletki
Do obrażeń na naszym ciele dochodzi niezwykle często. Po prostu zwykle nie zdajemy sobie z tego sprawy. Nasze ciało jest tak inteligentnie zbudowane, że radzi sobie z dużą ilością niewielkich urazów i nawet nas o tym nie informuje.


Wakacje to okres, kiedy jesteśmy często narażeni na różnego typu urazy.


W nowoczesnych domach gościnnych znajdują się też Kompleksy Konferencyjno-Szkoleniowe zaadaptowane do organizacji różnych form mityngów biznesowych, konferencji i kursów. Miejsca te łączą ze sobą ofertę noclegową, wypoczynkową z bogatym zapleczem konferencyjnym oraz szeregiem interesujących zajęć dodatkowych. Osoby przebywające w kompleksie służbowo, mają do dyspozycji sale konferencyjne, w pełni wyposażone w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny, posiadające klimatyzację oraz funkcję całkowitego zaciemnienia. Oprócz tego w większości hoteli znajdują się też: kręgielnie, kawiarnie, siłownie czy baseny. Obiekty proponują także catering i wyżywienie w niezwykle niskich cenach.
1 2