Skuteczna ginekologia plastyczna dla Pań.

Ginekologia plastyczna to chirurgiczna korekta lub rekonstrukcja intymnych części ciała kobiety. Ginekologia plastyczna przeznaczona jest dla kobiet, których naturalne deformacje intymnych części ciała, uszkodzenie albo rozluźnienie tkanek krocza prowadzą do dyskomfortu, przeszkadzają w codziennym życiu i zmniejszają satysfakcję z seksu. Zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej są zabiegami niechirurgicznymi oraz małoinwazyjnymi, które wykonują ginekolodzy. Każda operacja ginekologiczna przeprowadzana jest przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa oraz komfortu pacjentki.

Gabinet ginekologiczny
Każdy zabieg poprzedza wnikliwy wywiad ginekologiczny. Po przeprowadzonej rozmowie dokonywane jest badanie ginekologiczne, podczas którego specjalista ginekolog wyklucza ewentualne przeciwwskazania oraz anatomiczne zmiany, które uniemożliwiają wykonanie zabiegu.

Zainteresował Cię ten materiał? Jeśli tak, to zobacz dodatkowo ten świetny artykuł (http://wola.centrumdemed.pl/oferta/implanty-zebow/). Sprawdź, to także okaże się dla Ciebie warte zainteresowania.

Wygląd zewnętrznych narządów intymnych to niezwykle ważna sprawa dla każdej kobiety. Narządy płciowe kobiety, wraz z upływem czasu, pod wpływem przebytych porodów i operacji, zmieniają swój pierwotny wygląd, budowę oraz właściwości biologiczne.

Wszystkie zmiany w ich wyglądzie to kwestia, która ma niebagatelny wpływ na poczucie wartości kobiety, jej swobodę w kontaktach intymnych i jakość pożycia seksualnego. Ginekologia plastyczna zadedykowana jest kobietom w każdym wieku, którym naturalne deformacje wewnętrznych lub zewnętrznych narządów intymnych komplikują codzienne funkcjonowanie - Estetyka Intymna. Z ginekologii plastycznej, skorzystać mogą kobiety, które po porodzie mają problem z wypadaniem pochwy, niepoprawnym zszyciem mięśni krocza, bliznami poporodowymi powodującymi dyskomfort. Ginekologia plastyczna skierowana jest też dla Pań w wieku około menopauzalnym oraz rozrodczym, które borykają się z suchością oraz podrażnieniami, wywołującymi świąd i dyskomfort.

1 2