Powiększanie członka – które metody charakteryzują się współcześnie największą popularnością wśród mężczyzn?

Wielkość penisa ma dla wielu mężczyzn spore znaczenie, podobnie jak dla kobiet, wielkość piersi. Panie już od dawna mają do dyspozycji zaawansowane operacje powiększania piersi, jakie są aktualnie dużo bardziej powszechne. Panowie natomiast musieli walczyć z własnymi kompleksami własnoręcznie. Współcześnie jednak coraz większym zainteresowaniem odznaczają się zabiegi powiększania penisów. Które z rozwiązań są najbardziej popularne?


lekarz
Jedną z najbardziej efektywnych metod na powiększanie członka jest rzecz jasna interwencja chirurga . Podczas operacji, prącie mężczyzny jest stosownie łączone z jego kością łonową, dzięki czemu penis sprawia wrażenie większego. Należy natomiast pamiętać, że operacja, identycznie jak każdy zabieg chirurgiczny, jest związana z potencjalnymi powikłaniami, wobec tego warto naprawdę dobrze przemyśleć kwestię poddania się takim zabiegom.

W dodatku, na rynku oferowane są specjalistyczne urządzenia, jakich funkcją jest rozciągnięcie członka. Ekstandery dają szansę nie tylko na zwiększenie długości penisa, ale często są wykorzystywane też w poprawianiu ewentualnych krzywizn, które u mężczyzn są całkowicie naturalnym zjawiskiem. Opcjonalnie, można zdecydować się na powiększanie próżniowe. W tym celu używa się specjalistyczne „pompki”. Wielu mężczyzn decyduje się także na suplementy diety albo tabletki, jakich zadaniem jest zwiększenie rozmiarów członka. Ich działanie jest potwierdzone, jednak należy pamiętać, by wybierać jedynie sprawdzone preparaty, zalecane przez urologa - Dr n. med. Artur Ruciński, gdyż w przeciwnym przypadku można nabyć bezwartościowy środek, który nie zagwarantuje satysfakcjonujących rezultatów.

Mężczyźni, którzy nie są zadowoleni z wielkości swojego penisa powinni zastanowić się także nad wykonywaniem odpowiednich ćwiczeń. Oczywiście, przed przystąpieniem do ćwiczeń lub użytkowania jakiejkolwiek innej formy powiększania członka, należy go dokładnie zmierzyć, aby wiedzieć, czy naprawdę osiąga się satysfakcjonujące rezultaty.

1 2