Dobry kardiolog podpowie Ci, co zrobić, ażeby utrzymać serce w idealnej formie na długie lata

To niezaprzeczalnie jeden z najważniejszych mięśni naszego ciała. Gdyby nie jego praca krew nie mogłaby trafiać do komórek.


bezpieczeństwo


Kardiolog


Niestety obecnie na serce czatuje wiele niebezpieczeństw. Stres, niewłaściwa dieta, długie godziny spędzone za biurkiem – wymieniać można bez przerwy. Skutek? Niejeden kardiolog opinie ekspertów gabinet kardiologiczny bije na alarm: w niepokojąco szybkim tempie rośnie liczba osób zmagających się ze schorzeniami wieńcowymi. Jak się przed nimi ustrzec? Najpierw warto zatroszczyć się o swoją sylwetkę i zrzucić zbędne kilogramy. Nadmierny przyrost masy ciała sprzyja powstawania miażdżycy, nadciśnienia a także znacząco zwiększa ryzyko pojawienia się udaru mózgu. Pamiętajmy o jednej „starej,” bardzo dobrze znanej prawdzie: ruch to zdrowie - . Wcielajmy ją w życie codziennie. Kolejną nader ważną kwestią są niezaprzeczalnie nałogi. Palenie papierosów wywiera negatywny wpływ na wydolność płuc. Zmniejsza bowiem ich zdolność do wymiany gazowej.

Jeżeli zamierzasz sprawdzić rzetelność informacji umieszczonych w tym materiale, to kliknij tu i zweryfikuj info u źródła (https://introwertus.pl/leczenie-bezsennosci/) a zdobędziesz stuprocentową pewność w takiej sprawie.

Paczkę Malboro warto zastąpić owocami, w szczególności zaś jagodami.


Pozostałe artykuły

Czy interesuje nas terapia uzależnień?

lampy
Nałóg nie jest niczym przyjemnym. Łatwo w niego wpaść, ale niesamowicie ciężko z niego wyjść, nawet jeśli taka osoba złapana w jego szpony, wie że niszczy nie tylko siebie, lecz inne osoby dookoła siebie, którym na niej zależy.
1 2