Jagody acai czyli sposób na odchudzanie

Mówi się, że kochanego ciała nigdy za wiele, jednak wbrew temu znanego zdaniu coraz więcej osób szuka recepty na idealną sylwetkę. Często są to godziny okupione dużym wysiłkiem na siłowni i opieranie się pokusom, a wiadomo, że „zakazany owoc” jest najbardziej atrakcyjny.

W mediach są pokazywani znani celebryci, którzybez problemu podają przykłady z zestawami treningów na porządaną sylwetkę.www.apteczka-madrali.pl/102-lizaki lizaki na ból gardłaNatomiast w księgarniach lub w sieci można przeczytać mnóstwo książek, traktujących o skutecznych dietach lub odżywkach, które będą pomocne w zgubieniu zbędnych kilogramów.

Ale czy jest recepta na piękny wygląd, który nie zepsuje nam zdrowia?

sok z acai
Ostatnim wynalazkiem na rynku w dotyczącej kwestii zdrowego żywienia są jagody acai (czyt, asai). Są to małe, fioletowe owoce z pestkami, które wyglądem przypominają jagody. Pochodzą z amazońskiej puszczy. Dzięki bardzo dobrej glebie acai są świetnym źródłem witamin: B1, B2, B3, C I E jak również minerałów, takich jak: beta karoten, wapń, potas, miedź, fosfor i cynk, które pozytywnie wpływają na zdrowe funkcjonowanie organizmu. Tubylcy Amazonii twierdzą, że to bardzo dobre lekarstwo w leczeniu różnego rodzaju chorób. Właśnie dlatego też coraz częściej są wykorzystywane w medycynie niekonwencjonalnej ze względu na przeciwnowotworowe. Wpływają również pozytywnie na na krążenie i wzmacniają odporność, a alergikom dają ulgę w przy objawach alergii. A co więcej regenerują siły i pozwalają na długi i spokojny sen.

Jagody acai dzięki swoim licznym korzyściom, zyskały również zaufanie wśród dietetyków, którzy coraz śmielej polecają je swoim pacjentom i dołączają do swojego menu. Wśród lekarzy krąży opinia, że jagody acai, mają wielkie właściwości odchudzające, ponieważ minimalizują poziom cholesterolu, spalają tłuszcz i przyspieszają metabolizm.

jagody acai
Spożywanie jagód acai daje możliwość również na likwidację szkodliwych substancji z organizmu. Pozwolą utrzymać równowagę dzięki czemu organizm będzie otrzymywał niezbędną ilość składników potrzebnych do przetwarzania i dostarczania energii. Te małe owoce to idealny suplement diety w codziennym żywieniu. Używanie jagody acai na odchudzanie to rewelacyjna, a głównie zdrowa i racjonalna metoda w walce ze zbędnymi kilogramami.
Zainspirowane przez: acaimania.pl
Autor: S.S.
2023-03-23 12:01:02