Czujesz się chronicznie zmęczony? Sprawdź, jakich witamin brak Twojemu organizmowi!

Wszechobecny pęd i stres, który towarzyszy nam praktycznie na co dzień, na pewno nie sprzyjają utrzymywaniu organizmu w niezłej formie. Jeśli chcesz cieszyć się niezłym zdrowiem, a równocześnie nie masz za wiele czasu na odpoczynek lub wyjątkowo zdrowe odżywianie, wtedy musisz sięgnąć po sprawdzone suplementy diety, dzięki którym można uzupełnić niedobory różnego rodzaju witamin w organizmie.
placówki


Czy wiesz co to jest glutation?


Zazwyczaj większość z nas nie kojarzy takiej nazwy - tymczasem okazuje się, że jest to na pewno jeden z najważniejszych związków występujących naturalnie w naszych ciałach. Glutation wytwarzany jest niemal przez każdą komórkę naszego ciała, jednakże jego wytwarzanie zahamowane jest dokładnie w sytuacjach, kiedy jesteśmy na przykład niewyspani, cierpimy na duży stres lub żywimy się tak zwanym śmieciowym jedzeniem. Jeśli poziom glutationu w naszym ciele spada, wtedy stajemy się znacznie bardziej podatni na wszelkiego rodzaju infekcje, mamy kiepskie samopoczucie i towarzyszy nam przykładowo ból głowy czy stawów i mięśni. Jeżeli podejrzewasz, że Twój organizm może cierpieć z powodu zbyt niskiego poziomu glutationu, wówczas bez wątpienia musisz zdecydować się na jego suplementowanie.


Co jest największym źródłem glutationu?


Glutation w niezwykle łatwy sposób uzupełnisz na przykład decydując się na zakup suplementu o nazwie Immunocal. Jest to środek, który w szybki sposób przyspieszy produkowanie glutationu w Twoim organizmie.


1 2