Kiedy a także w jakim celu wskazane jest udać się do psychologa

Czasem świat wali ci się na głowę i nie potrafisz samodzielnie go dźwignąć. Boleje twa psyche a także ciało, nie potrafisz normalnie żyć. Wówczas warto pomyśleć o wsparciu!


Kiedy boli cię ząb, możesz go samodzielnie wyrwać, ale czy się na to zdecydujesz? Na pewno nie, jak najszybciej umówisz się ze stomatologiem.
Złamanej nogi także nie próbujesz samodzielnie nastawiać, lecz oddajesz się w dłonie chirurga. Ze złamaną duszą jest jednakowo - powinieneś szukać wsparcia profesjonalisty! Gdy czujesz, że już nie podołasz, zdecyduj się na konsultację psychologiczną (szukaj psychologa w Dublinie), jaka pomoże ci wydostać się z psychicznego "dołka". Nie dajesz sobie rady z emocjami. Wybuchasz gniewem z byle powodu? Czujesz się przytłoczony domowymi zadaniami tak, iż masz ochotę wrzeszczeć? Czasami każdy z nas tak ma, lecz gdy wpadasz w furię kilka razy dziennie oraz nie potrafisz się opanować, to już będzie sygnał alarmowy, że dzieje się cokolwiek niedobrego. Z równowagi wyprowadzają cię najdrobniejsze rzeczy: źle odłożona lektura na półce, kolejka do kasy. W napadzie pasji zdarza ci się czymkolwiek cisnąć o posadzkę bądź kogoś uderzyć. Co czujesz? Płaczesz w poduchę, masz wyrzuty sumienia i wiesz, że twe reakcje były nieakuratne do sprawy. Jesteś coraz to bardziej nerwowa a także boisz się, że ma to zły wpływ na twą familię. Szukaj wsparcia.


Pozostałe artykuły

W jaki sposób stosownie zadbać się o zęby?

Chyba nie ma drugiego takiego lekarza, którego tak bardzo się obawiamy. Chodzenie do dentysty przyprawia nas o ciarki na plecach. Najśmieszniejsze jest to, że tego lekarza boją się głównie dorośli. Czy to jednakże wystarczający powód, by nie chodzić do stomatologa w ogóle? Najnowsze badania są wstrząsające. Mnóstwo Polaków ma problemy ze swoim uzębieniem. Najgorsze jest jednak to, że też nasze latorośle mają próchnicę.


systemy modułowe


Popadłaś w chandrę. Nic cię nie rozwesela. Nie masz siły nawet wstać z łóżka, zdaje ci się, że wszystko, co wykonujesz, jest bez sensu. Sądzisz, że nic dobrego cię nie może spotkać a także iż jesteś do niczego. Może nawet pomyślałaś o tym, iż nie chcesz już dłużej żyć? A może dopiero co urodziłaś dziecko i nie możesz znaleźć się w nowej sytuacji? Posiadasz wątpliwości, czy będziesz dobrą matką. Co odczuwasz? Niemoc.
1 2