Jak dzisiaj dbać o zęby, żeby długo cieszyć się ślicznym uśmiechem?

Dzisiaj możemy bez zdenerwowania leczyć swoje uzębienie w specjalnych przychodniach. Dentyści troszczą się o to, aby efektywnie leczyć zęby, by ślicznym uśmiechem cieszyć się długi czas.
Lekarz


W każdym centrum stomatologii prowadzona jest stomatologia zachowawcza, która specjalizuje się leczeniem już istniejącej choroby próchnicowej. Stosowane są najnowocześniejsze materiały kompozytowe i materiały do odbudowy twardych tkanek zębów na podstawie szklanych włókien. Wszelkie zabiegi są wykonywane w znieczuleniu miejscowym. W tego typu centrum stomatologii prowadzone jest również wybielanie zębów z użyciem lampy Beyond. Metoda ta prędko wybiela uzębienie i niweluje przebarwienia, które znajdują się w głębi zęba. W trakcie zabiegu trzykrotnie nakłada się wybielający żel z utleniaczem. Składniki tego żelu są uaktywniane przy użyciu lampy Beyond, jaka emituje tzw. zimne światło. Co ważne, lampa ta jest całkowicie bezpieczna dla pacjentów. Po takim wybielaniu zęby robią się jaśniejsze o kilka tonów a uzyskane efekty mogłyby utrzymywać się 2-3 lata. Zabieg nie jest bolesny, ponieważ jest prowadzony w znieczuleniu miejscowym. Po wykonaniu zabiegu pacjent mógłby odczuwać nadwrażliwość uzębienia, ale mija ona po 24 godzinach. Do 48 godzin trzeba zachowywać białą dietę, aby nie pojawiły się przebarwienia uzębienia. Dieta taka czasem powinna być stosowana przez siedem dni.


Aby rzęsy były piękne


Endodoncja jest wykonywana w wypadku uzębienia ze zmienioną chorobowo miazgą i jest jedynym ratunkiem dla zęba przed usunięciem. W centrum stomatologii wrocław jest używane nowoczesne leczenie kanałowe, jakie maksymalnie powiększa szanse na jego pozytywny skutek.


1 2