Ładny uśmiech to ważna rzecz w obecnych czasach - dlatego krzywe zęby powinniśmy wyprostować jak najszybciej

Jeśli posiadamy ładny uśmiech oraz zdrowe i prościutkie zęby, to z reguły bywamy bardziej otwarci na innych i łatwiej nawiązujemy znajomości.


Mówi się, że dzięki ładnemu uśmiechowi łatwiej otrzymać pracę albo nie dostać mandatu.


Pozostałe artykuły

Wiele osób w dzisiejszych czasach posiada problemy ze wzrokiem - dlatego warto zainwestować w sprawdzone kontakty

Diety
Jeszcze jakiś czas temu ludzie, którzy mieli kłopoty ze wzrokiem, musieli nosić okulary. Z reguły bywały one niezwykle ciężkie i duże.


wiek


Uśmiech przełamuje wszelkie lody. O ile oczywiście mamy ładne oraz proste zęby. Jednak ci, którzy byli w tej kwestii pokrzywdzeni przez los muszą cierpieć? Ależ nie! Szczęśliwie w obecnych czasach istnieje wiele sposobów na poprawę naszego uzębienia. Mamy możliwość je wybielać oraz prostować. Od idealnie prostego uśmiechu jest ortodonta. To do niego zazwyczaj chodzą młodzi ludzie, by założono im aparat na zębie (zobacz gabinet dentystyczny clinident wrocław). Nie jest to zbyt przyjemna czynność, ale dziś aparaty są tak dyskretne, że prawie nie widać ich na zębach. Niekiedy wystarczą przykładowo aparaty zakładane przed snem. Jednakże o tym, jaki aparat będzie najlepszy dla nas, musi zdecydować specjalista. To on posprawdza stan zębów i powie jak długo będziemy musieli mieć aparat. Zależy to zawsze od stopnia skrzywienia zgryzu. Czasami można mieć aparat tylko na górne zęby, ale zazwyczaj trzeba go nosić na górnych i na dolnych zębach. W przeszłości do ortodonty (dodatkowe informacje) chodziła zazwyczaj młodzież. Jednak dzisiaj decyduje się na to coraz więcej dorosłych.
1 2