Modna dieta pudełkowa - czy faktycznie warta jest zachodu?

Przedsiębiorstwa zajmujące się cateringiem dietetycznym wyrastają jak grzybki po deszczu.


Oferują wygodny sposób na zrzucenie nadwyżki kilogramów oraz zdrowe odżywianie.
Lecz czy z pewnością? Czy faktycznie tak zwana pudełkowa dieta oferująca catering jest najlepszym podejściem dla każdego? Korzystanie z cateringu dietetycznego robi się wśród Polaków coraz bardziej popularne. Nic zadziwiającego – jesteśmy coraz bardziej zapracowani oraz mamy coraz mniej czasu na pitraszenie. Wyspecjalizowane firmy oferują gotowe, pięcioposiłkowe, zbilansowane codzienne menu z dostawą do domu. Decydując się na takie wyjście, nie musimy ambarasować się ani o sprawunki, ani o planowanie jadłospisu. Eliminujemy również czasochłonne przygotowywanie potraw a także sprzątanie domowej kuchni.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, zobacz dodatkowo ten link. To bez wątpienia świetna strona, na której odnajdziesz podobne informacje.

Możemy za to codziennie cieszyć się urozmaiconym menu oraz być pewni, iż nie zjemy więcej niż chcemy. Często także można stracić na wadze.


lifestraw


Najpopularniejsze są tzw. diety pudełkowe o obniżonej kaloryczności. Na rynku dostępnych jest jednak mnóstwo ich odmian – między innymi o podwyższonej zawartości białka dla osób aktywnych albo o niskim glikemicznym indeksie dla diabetyków. Stosowne dla siebie potrawy znajdą również jarosze albo osoby na bezglutenowej diecie. W ofercie przedsiębiorstw cateringowych znaleźć można nawet „dietę antycellulitową”.


1 2