Jakim sposobem odchudzić się w 2 tygodnie?

Zrzucenie zbędnych kilogramów nie zawsze jest łatwe. Jest mnóstwo diet, które obiecują imponujące efekty, jednakże gros z nich jest niezdrowa dla naszego organizmu.


Chudnięcie w zdrowy sposób pomoże ci ustrzec się przytycia w późniejszym czasie, jednak musisz być zdecydowana na zmianę tak swej diety jak także stylu życia.
Powinnaś przede wszystkim wykreślić z diety niektóre wyroby i zacząć więcej się ruszać. Pamiętaj jednak, ażeby się nie głodzić jak też nie próbować schudnąć nadto dużo w niedużym okresie czasu, gdyż wywoła to tzw. efekt jojo. Musisz także wiedzieć, że im więcej masz tuszy, tym prędzej wyszczuplejesz.


dieta


Najlepszym sposobem na odchudzanie jest dieta i regularne ćwiczenia. Oczywiście każda z nas pragnęłaby odrobinę magii przy odchudzaniu ale lepiej o niej zapomnieć. Tabletki na schudnięcie są w większości wypadków szkodliwe jak też nie dają zapewnianych rezultatów. Jedzenie większej ilości błonnika na pewno pomoże ci w odchudzaniu. Jedz pieczywo pełnoziarniste, surowe bądź trochę podgotowane jarzyny, owoce, kluski z mąki z pełnego przemiału, fasolkę etc. Jeśli zaczniesz od zaraz spożywać ogromne ilości błonnika, możesz mieć skurcze brzucha a także gazy, więc dobrze jest go wprowadzać do diety ostrożnie. Przy spożywaniu błonnika też wskazane jest wypijanie obfitej ilości wody. Przed każdym posiłkiem wypij 1 do 2 szklanek wody. Picie wody przed jedzeniem pomaga stracić na wadze bo woda wypełnia żołądek i szybciej czujemy się syci.


1 2