Jakie możliwości mają panie, które nie są zadowolone z wyglądu swoich narządów rodnych.

Panie bardzo lubią dbać o to, jak wyglądają, jak się okazuje coraz częściej również w intymnych miejscach. Tu niestety duże zamieszanie robią porody, często się bowiem zdarzają rozmaite naderwania, jakie znacznie mogą pogorszyć wygodę codziennego życia.


Niejednokrotnie panie są też zwyczajnie niezadowolone z wyglądu swoich narządów, i tak jak mogą poprawić kształt piersi czy policzków, to chcą wszędzie dobrze się prezentować. Niejednokrotnie deformacje kobiecych narządów spowodować mogą rozmaite problemy bólowe, duży wstyd i lęki przed bliskimi kontaktami. I w takim przypadku z pomocą może przyjść ginekologia estetyczna, która w ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie. Coraz więcej bowiem pań podejmuje decyzję o zabiegach poprawiających wygląd ich kobiecości, i później są one bardzo zadowolone z rezultatów.


Pozostałe artykuły

Obecnie można dbać także o kształt narządów płciowych, bo dostępne są nowoczesne i skuteczne zabiegi

podnośnik
Nieraz zdarza się tak, że kobiety nie są zadowolone kształtem swoich narządów płciowych oraz waginy. Przez długi okres bywało to tematem tabu, lecz dzisiaj w podobnych przypadkach można uzyskać pomoc kliniki medycyny estetycznej oraz zrobić zabieg, który poprawi kształt warg sromowych albo pozostałych elementów narządów płciowych.


ginekologia estetyczna


Jednym z wykonywanych najczęściej zabiegów tego typu jest labioplastyka. Labioplastyka polega na poprawie kształtu warg sromowych, jakie u części pań są źródłem ich kompleksów. Labioplastyka wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym, przeciętnie zabieg Dr Janicki - (operacje endoskopowe kręgosłupa) tego typu będzie trwał około godziny. Nie ma konieczności zostawania na noc w klinice, można kilka godzin później wrócić do domu.
1 2