W jaki sposób ozdabiać pomieszczenia?

Śnisz o ślicznym mieszkaniu ale miast wynajmować dekoratora potrzebujesz stworzyć coś własnego? Dekorowanie wnętrz jest sztuką. Tak jak malowanie czy rzeźbienie wymaga fantazji i pomysłu.


U dołu znajdziesz moje porady, które pomogą Ci przydać każdemu mieszkaniu pikanterii.


Gros projektantów mieszkań - no może nie większość jednak ogromna część, w żadnym razie nie narodziła się twórcami. To, iż potrafią odmienić każde nudne wnętrze w wesołe jak też przytulne zawdzięczają w żadnym razie nie łasce Bożej tylko erudycji zdobytej w czasie studiów. Nie znaczy to iż musisz biegiem zapisywać się na uczelnię. Wystarczy z biblioteczki pożyczyć nieco instrukcji oraz je uważnie przestudiować. W ciągu kilku dni będziesz dysponować wiedzą starczającą do przemienienia swojego mieszkania w budynek marzeń nie wydając ani złotówki za porady specjalistyczne . Odwiedź sklep z dodatkami do domu, odnajdziesz tam mnóstwo nowości takich jak dla przykładu podświetlane donice.
Jeśli pokoje w twym mieszkaniu wydają ci się być nazbyt niskie, masz odczucie iż beton cię przytłacza możemy zastosować kilka czarodziejskich sztuczek, jakie sprawią, iż sufit się podniesie. Pewnym ze sposobów na podniesienie stropu będzie pomalowanie go na jaśniejszy kolor niż odcień ścian. Jeśli nie chcesz zmieniać kolorów ściany lub stropu możesz wykonać sztuczkę z zasłonkami.

Zaciekawiły Cię informacje płoty boazeryjne zaprezentowane w tym artykule? Bardzo przyjemnie więc będzie nam dzielić się z Tobą kolejnymi wątkami. Czekamy na ocenę!

Dłuższe boki zasłon obszyj kontrastującymi pasami tkaniny. Np. jeżeli zasłonki są odcienia beżowego naszyj pasy w kolorze ciemnego brązu.
1 2