Jak zachować zdrowie oraz urodę na lata?

Olej kokosowy jest to wysokiej klasy środek tłoczony na zimno. Na skutek całej gamie przeznaczeń, uważany jest za najzdrowszy i w największym stopniu wielozadaniowy olej na świecie.


apteka samoobsługowa


Pozostałe artykuły

Jeżeli posiadamy kłopoty ze skupieniem się albo pragniemy pozbyć się kaca, to w sieci z łatwością kupimy odpowiednie preparaty

potas w tabletkach
W Internecie znajdziemy mnóstwo rozmaitych specyfików, które nam pomogą na przykre dolegliwości, takie jak kac lub skurcze mięśni. Komfortowe zakupy w sieci są na ogół najlepszą metodą, aby szybko zdobyć niezbędne nam artykuły.


Jeżeli przykładowo w weekend więcej żeśmy imprezowali oraz potrzebujemy szybko wrócić do formy, to z pewnością przydadzą się nam skuteczne preparaty na kaca.


Niezrównany, tak w kuchni, jak i w codziennej pielęgnacji.


Olej kokosowy zimnotłoczony możemy użytkować w przeróżnych formach. Jest idealnym dodatkiem do sałatki i zdrowym zamiennikiem margaryny. Dzięki dużej odporności na dużą temperaturę, kapitalnie sprawdza się przy smażeniu, nadając potrawom delikatny, kokosowy smaczek. Jest podstawowym elementem zdrowego jadłospisu - bańki chińskie. Prócz wielu przeznaczeń spożywczych, olej kokosowy zimnotłoczony to niezastąpiony specyfik pielęgnacyjny. Sprawdzi się jako krem, nawilża nie powodując przy tym podrażnień, nawet w wypadku bardzo delikatnej skóry. Do tego mieści naturalny słoneczny filtr. Warto w tym miejscu wspomnieć, iż większość klasycznych kremów z filtrem jest toksyczna dla naszej cery i stanowi większe zagrożenie nowotworem, niż słońce, przed którym chroni. Olej pozostawia skórę gładką a także nawilżoną. Dzięki właściwościom antyseptycznym, przeciwbakteryjnym jak też łagodzącym, pomaga w walce z trądzikiem i innym kłopotami skórnymi. Naniesiony na włosy do głębi je odżywia. Sprawia, że są lśniące jak też mocne, do tego regenerując rozdwojone końcówki -


Natomiast bańki chińskie jest to efektywny sposób na pozbycie się dla przykładu cellulitu.
1 2