Jak zachować zdrowie oraz urodę na lata?

Olej kokosowy jest to wysokiej klasy środek tłoczony na zimno. Na skutek całej gamie przeznaczeń, uważany jest za najzdrowszy i w największym stopniu wielozadaniowy olej na świecie.


apteka samoobsługowa


Pozostałe artykuły

Czemu żywność ekologiczna jest tak popularna, czym będzie się ona różnić od produkowanej w sposób przemysłowy.

klocki lego jako zabawki dla dzieci
Prawidłowe żywienie ma znacznie większe znaczenie dla naszego zdrowia, niż wielu osobom może się wydawać. I nie chodzi tu tylko o to, czy się ktoś objada chipsami i słodyczami, lub też gustuje w tłustych golonkach i schabowych.


Niezrównany, tak w kuchni, jak i w codziennej pielęgnacji.


Olej kokosowy zimnotłoczony możemy użytkować w przeróżnych formach. Jest idealnym dodatkiem do sałatki i zdrowym zamiennikiem margaryny. Dzięki dużej odporności na dużą temperaturę, kapitalnie sprawdza się przy smażeniu, nadając potrawom delikatny, kokosowy smaczek. Jest podstawowym elementem zdrowego jadłospisu - bańki chińskie. Prócz wielu przeznaczeń spożywczych, olej kokosowy zimnotłoczony to niezastąpiony specyfik pielęgnacyjny. Sprawdzi się jako krem, nawilża nie powodując przy tym podrażnień, nawet w wypadku bardzo delikatnej skóry. Do tego mieści naturalny słoneczny filtr. Warto w tym miejscu wspomnieć, iż większość klasycznych kremów z filtrem jest toksyczna dla naszej cery i stanowi większe zagrożenie nowotworem, niż słońce, przed którym chroni. Olej pozostawia skórę gładką a także nawilżoną. Dzięki właściwościom antyseptycznym, przeciwbakteryjnym jak też łagodzącym, pomaga w walce z trądzikiem i innym kłopotami skórnymi. Naniesiony na włosy do głębi je odżywia. Sprawia, że są lśniące jak też mocne, do tego regenerując rozdwojone końcówki -


Natomiast bańki chińskie jest to efektywny sposób na pozbycie się dla przykładu cellulitu.
1 2