Jak zachować zdrowie oraz urodę na lata?

Olej kokosowy jest to wysokiej klasy środek tłoczony na zimno. Na skutek całej gamie przeznaczeń, uważany jest za najzdrowszy i w największym stopniu wielozadaniowy olej na świecie.
apteka samoobsługowa


Niezrównany, tak w kuchni, jak i w codziennej pielęgnacji.


Olej kokosowy zimnotłoczony możemy użytkować w przeróżnych formach. Jest idealnym dodatkiem do sałatki i zdrowym zamiennikiem margaryny. Dzięki dużej odporności na dużą temperaturę, kapitalnie sprawdza się przy smażeniu, nadając potrawom delikatny, kokosowy smaczek. Jest podstawowym elementem zdrowego jadłospisu - bańki chińskie.

Czy poruszana w tym wpisie kwestia nie przykuła Twojej uwagi? Jeżeli tak, to dodatkowo kliknij ten link - szalenie zalecam tę witrynę (https://sklep.labempire.com.pl/vx-200-vortex-mixer-z-glowica-combicup-230v,3,12167,513).

Prócz wielu przeznaczeń spożywczych, olej kokosowy zimnotłoczony to niezastąpiony specyfik pielęgnacyjny. Sprawdzi się jako krem, nawilża nie powodując przy tym podrażnień, nawet w wypadku bardzo delikatnej skóry. Do tego mieści naturalny słoneczny filtr. Warto w tym miejscu wspomnieć, iż większość klasycznych kremów z filtrem jest toksyczna dla naszej cery i stanowi większe zagrożenie nowotworem, niż słońce, przed którym chroni. Olej pozostawia skórę gładką a także nawilżoną. Dzięki właściwościom antyseptycznym, przeciwbakteryjnym jak też łagodzącym, pomaga w walce z trądzikiem i innym kłopotami skórnymi. Naniesiony na włosy do głębi je odżywia. Sprawia, że są lśniące jak też mocne, do tego regenerując rozdwojone końcówki -


Natomiast bańki chińskie jest to efektywny sposób na pozbycie się dla przykładu cellulitu.


1 2